U ponedjeljak, 18. svibnja od 10 sati u zabočkom Regeneratoru održat će se završna konferencija projekta #zavolontirAJMOse.
Na završnoj konferenciji škole partnerice predstavit će rezultate svojih volonterskih akcija i sudjelovanja na projektu te će se dodijeliti nagrade učenicima čiji su likovni i literarni radovi osvojili priznanja na natječaju „Dobro biram -volontiram!“.
Projekt provodi Mreža udruga Zagor uz partnere – Osnovne škole Zabok, Bedekovčina, Desinić, Zlatar i Lobor te Krapinsko-zagorsku županiju. Projekt financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih u okviru Izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja.