Nakon uspješno odigrane premijere predstave „Oporuka”, Općinska knjižnica i čitaonica Marija Bistrica organizira u nedjelju, 17. svibnja gostovanje Dramske udruge „Kaj”iz Zaboka s tom predstavom u bistričkomDomu kulture. Uz autoricu i režiserku, Đurđicu Seleš u predstavi glume Mario Oršolić, Božica Lacković, Jelena Puljek, Anica Ozimec, Marijana Nemčić, Siniša Cmrk i Marijan Bačanek. Ulaz je donacija od 5 eura, a ulaznice se mogu rezervirati u knjižnici. Dođite i provedite ugodnu večer uz obitelj Lukovečki i čitanje oporuke pokojnog strica Rude, pozivaju organizatori.