Sportsko društvo Hrašćina organiziralo je prošle subote u Vatrogasnom domu u Trgovišću turnir u beli koji je okupio 22 ekipe. Igrači su kroz cijelu večer pokazali zavidnu razinu koncentracije, taktičnosti i zajedništva, što je ovaj turnir učinilo posebnim iskustvom. Nakon nekoliko uzbudljivih krugova, prvo su mjesto osvojili Ivan Škledar i Tomislav Vamplin, drugo Damir Brlečić i Božidar Petrinić, treće Robert Ocvirek i Josip Petrinić te četvrto Matija Kešćec i Dominik Jagić.
Istovremeno ženska ekipa SD Hrašćina – Meteorke sudjelovala je na molonogometnom turniru „Hajdučice cup” u Selnici u Međimurju, gdje se okupilo 12 ekipa. Iako nisu osvojile nagrade, Meteorke su stekle nova iskustva u malonogometnom natjecanju.